O nás

Kdo jsme?

Naše čistě česká společnost se již od roku 2013 specializuje na výrobu zdravotních matrací a polštářů, pevného kovového nábytku a dalších produktů pro provoz penzionů, hostelů a hotelů, za jejichž kvalitou si stojíme.

Jako jedni z mála vyrábíme matrace atypických rozměrů dle přání zákazníka.  

Náš cíl je zvyšování kvality a Vaše spokojenost

Snažíme se plnit požadavky trhu i zákazníků, kteří si žádají kvalitní zboží, dobrou cenu, perfektní servis a záruky. Výrobu máme pod stálým dohledem, což nám pomáhá zvyšování efektivity, zavádění nových technologií a výrobu lepších a modernějších produktů.

Díky spokojenosti zákazníka se nám podařilo získat důvěru trhu a dnes jsme mezi největšími prodejci matrací v ČR. Vaše spokojenost je naší největší odměnou.

Díky optimalizaci finančních prostředků na reklamu a promyšlenou logistiku nemusíme zbytečně zatěžovat Vaši peněženku výdaji v podobě vyšších cen matrací. Vy sami předáváte svou zkušenost dále a za to děkujeme.

Co u nás najdete?

V naší nabídce máme snahu o kompletní sortiment matrací, od klasických pružinových a taštičkových, po oblíbené matrace z PUR, studených - viscoelastických pěn. Nechybí nabídka luxusních latexových matrací a dětských matrací.

K matracím si můžete zakoupit chrániče matrací, rošty nebo anatomické polštáře.

Proč nakoupit u nás?

  • záruka kvality nabízeného zboží
  • spolehlivost
  • stabilní ceny, srovnatelné s konkurencí
  • solidní jednání a individuální přístup
  • rychlé dodání
  • komunikace, nebojte se zeptat